loader image

Hakkımızda

Yaşamı Önemsiyoruz

2015 yılında hizmete açılan Özel Çankaya Yaşam Hastanesi, Ankara’nın Çankaya ilçesinde, Birlik Mahallesi’nde stratejik bir konumda bulunmaktadır. Hastanenin geniş otopark alanı, hasta ve ziyaretçilere kolaylık sağlamaktadır. 22 birinci sınıf hasta odası, 2 gözlem yatağı, 2 dahili ve cerrahi yoğun bakım yatağı ve 2 ameliyathane ile donatılmış olan bu sağlık kurumu, çeşitli sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Hizmet verilen alanlar arasında Acil Servis, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Biyokimya, Çocuk Nefrolojisi bulunmakta, ayrıca Dermatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri gibi birçok uzmanlık dalında tedavi hizmetleri verilmektedir. Bu uzmanlık dallarında gerekli tüm ameliyatlar ve ileri tedaviler, yataklı servislerde hasta konforunu ön planda tutacak şekilde gerçekleştirilmektedir.

Sağlığınız İçin Çalışıyoruz

Acil vakalar için hızlı ve etkin müdahaleler sunulmakta, tıbbi stabilizasyonun ardından hastanın durumuna ve sağlık güvencesine göre uygun adımlar atılmaktadır. Bu adımlar arasında taburcu etme veya ilgili diğer hastanelere nakil yer almaktadır.

Radyoloji ve Biyokimya Laboratuvarlarında, ileri teknoloji cihazlar kullanılarak, röntgen, tomografi, mamografi gibi görüntülemeler ve gerekli testler yapılmaktadır. Bu görüntüler ve test sonuçları, PACS sistemi üzerinden hızla incelenebilmektedir

Özellikli tedaviler, sağlık alanındaki en güncel bilimsel çalışmalar ve objektif verilere dayalı, güvenilir tanı ve tedavi yöntemleriyle, alanında uzmanlaşmış hekimler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Özel Çankaya Yaşam Hastanesi, modern alt yapısı, sürekli yenilenen tıp teknolojisi, hasta konforu ve kaliteye verilen önem, etik ilkelerden ödün vermeyen hizmet anlayışı ve her zaman güler yüzlü personeli ile hastaların güvenini ve dostluğunu kazanmanın gururunu yaşamaktadır. Bu güvene ve dostluğa layık olabilmek için hizmetler sürekli geliştirilmekte, sağlık ve mutluluk için tüm birimlerle uzun yıllar hizmet vermeye devam edilmektedir.