loader image

İletişim

  • Adres •

  Birlik Mahallesi, Şehit Kurbani Akboğa Sokak, No:26 Çankaya/Ankara

  Ulaşım Bilgileri

  Esenboğa’dan Geliyorsanız;

  Özel araç ile ulaşım; Pursaklar ilçesine kadar devam ediniz ve Samsun çevre yoluna giriniz. Çevre yolundan 35 km ilerleyip Or-an Çankaya Kavşağı ‘ndan çıkınız. Doğu Kent Bulvarı ‘nda ilerleyerek Birlik mahallesine dönüş yaparak Şehit Kurbani Akboğa sokağına geldiğinizde hastanemizi göreceksiniz. 
  Toplu taşıma ile ulaşım; Havaalanından toplu taşıma aracı ile Kızılay’a kadar geliniz. Kızılay durağında  (413) nolu otobüse binerek birlik mahallesinde indikten sonra şehit Kurbani Akboğa sokağına geldiğinizde hastanemiz karşınızda olacaktır.

  AŞTİ Otogardan Geliyorsanız;

  Özel araç ile ulaşım; Konya yolunu takip ediniz. Yaklaşık 10 km sonra Or-an Kavşağı ‘ndan dönünüz. TRT ‘nin önünden devam edip Turan Güneş bulvarından doğru ilerleyerek  ışıklara geleceksiniz. Işıklardan devam edip  birlik mahallesine  dönüp aşağı doğru gidiniz ve ilk sola döndükten sonra hastanemizi göreceksiniz. 
  Toplu taşıma ile ulaşım; Kızılay’a kadar geliniz. Birlik mahallesi (413) nolu otobüse binerek birlik mahallesinde indikten sonra şehit Kurbani Akboğa sokağına geldiğinizde hastanemiz karşınızda olacaktır.